Nunez se nakon susreta polufinala Cope žestoko obračunao s kolumbijskim navijačima

Nogomet 11. srp 20248:43 0 komentara
xAdrianxMaciasx via Guliver

Kolumbija je u polufinalu Copa Americe pobijedila Urugvaj 1:0 golom Jeffersona Lerme u 39. minuti u Charlotteu.

Iako su drugo poluvrijeme igrali s igračem manje zbog isključenja Daniela Munoza, uspjeli su sačuvati vodstvo. Kolumbija će se u finalu u ponedjeljak suočiti s Argentinom.

Međutim, utakmicu je zasjenio kaos na tribinama. Darwin Nunez, urugvajski napadač i igrač Liverpoola, uletio je među kolumbijske navijače i započeo tučnjavu. Napadao je navijače šakama, a uskoro su mu se pridružili i suigrači, što je dovelo do masovne tučnjave na tribinama.

Prema urugvajskim medijima, žestoka tučnjava izbila je jer su kolumbijski navijači maltretirali članove Nunezove obitelji na tribinama. Ogorčen, Nunez je napao navijače šakama, probijajući se do svoje obitelji. Pridružili su mu se i ostali urugvajski igrači, tvrdeći da su organizatori njihove obitelji smjestili među kolumbijske navijače.

Nakon što je osigurao obitelj, Nunez je napustio tribinu, ali se vratio na teren i gađao navijače stolicom kad su ga ponovno počeli vrijeđati.