Spektakularni preokret Seattlea za finale MLS-a

Nogomet ostalo 8. pro 202010:24 > 10:25
Seattle Sounders

Nogometaši Seattle Soundersa u nedjelju će braniti naslov u finalu američke MLS lige protiv Columbus Crewa nakon što su u finalu Zapadne konferencije svladali Minnesotu United s 3-2.

Seattle Soundersi napravili su veliki preokret jer su do 75. minute gubili s 0-2. Minnesota se činila sigurnom za finale nakon što su Emanuela Reynose (29) i Bakaye Dibassy (67) pogodili mrežu prvaka, no momčad iz države Washington se nije predala.

Will Bruin je smanjio u 75. minuti, Raul Ruidiaz (89) izjednačio, a u trećoj minuti sudačke nadoknade udarcem glavom nakon kornera Šveđanin Gustav Svensson donosi pobjedu Seattleu i četvrto MLS finale u pet sezona.

Na putu prema trećem naslovu stajat će im Columbus Crew, koji je u nedjelju u finalu Istoka s 1-0 porazio New England. (h)