Levadia se pobjedom predstavila gledateljima Sportkluba

Nogomet ostalo 24. svi 202016:06 > 16:12
Printscreen

Od ovog vikenda na programu Sportkluba možete pratiti i utakmice iz nogometnog prvenstva Estonije.

Nogometaši Levadije pobjedom su se predstavili gledateljima na Balkanu i učvrstili se na vrhu estonske Meistriliige sa stopostotnim učinkom.

Levadia je pobijedila Tulevik sa 3:1, poslije preokreta u drugom poluvremenu.

Viceprvak je dominirao tijekom cijelog susreta, ali su u 37. minuti kažnjeni za veliki promašaj – Kapper je zabio za vodstvo gostiju.

Već na startu drugog poluvremena Bogdan Vastsuk je poslije gužve izjednačio, a onda na scenu stupa rezervni igrač Robert Kirss, koji golovima u 56. i 89. minuti potvrđuje treću pobjedu Levadije u ovoj sezoni.

U dva susreta odigrana ranije tijekom dana pobjede su izborili gosti iz glavnog grada.

Kalev je u Tartuu savladao ekipu Tammeke 2:0, dok je Flora bila bolja od Narve sa 3:2.