Lecce ispao u Kupu od drugoligaša, Rebić skrivio gol

Nogomet 24. ruj 202418:36 0 komentara
xMarcoxCanonierox via Guliver

Nogometaši Leccea svoj su ovosezonski put u talijanskom Kupu okončali u drugom kolu, drugoligaš Sassuolo je slavio u Lecceu s 2-0.

Do prošle sezone je Sassuolo bio standardni prvoligaš, ali je potom ispao i trenutačno se nalazi u Serie B, na trećem mjestu drugoligaške ljestvice. No, u ovom slučaju je drugoligaš bio bolji od prvoligaša iz Leccea za koji je od 46. minute zaigrao hrvatski nogometaš Ante Rebić.

Sassuolo je poveo u 13. minuti golom Muharemovića nakon čega je domaći sastav pritiskao, nizao šanse i tražio izjednačenje. U 78. minuti je opasno zaprijetio upravo Rebić, a odmah nakon toga je nekadašnji hrvatski reprezentativac izgubio loptu, a gosti su postigli drugi pogodak. Strijelac je bio D’Andrea čime je odveo svoju momčad među 16 najboljih.

U osmini finala Sassuolo će gostovati kod Milana.