Bundesliga 10. velj 202322:31 > 22:31 0 komentara

U utakmici u kojoj Wolfsburg nije realizirao penal, a Schalkeu su dva gola poništena zbog zaleđa, završilo je bez golova...

Wolfsburg je propustio uhvatiti priključak s mjestima koja vode u Europu odigravši tek 0:0 protiv posljednjeplasiranog Schalkea u gostima.

Iako su gosti imali kazneni udarac u 9. minuti koji Maximilian Arnold nije pretvorio u gol (pogodio je stativu), bolji je zapravo bio Schalke. Domaćinu je u 50. minuti VAR poništio gol Krala zbog zaleđa, a u 76. iz istog razloga, doduše bez intervencije VAR-a, nije vrijedio ni gol Freya.

Nakon nepotpunog 20. kola Wolfsburg ostaje sedmi s 30 bodova, a Schalke posljednji sa samo 12.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.