Kovač svladao Hoffenheim, Kramarić nije igrao

Guliver Images

Na neutralnom tlu u Portugalu njemački bundesligaši Wolfsburg i Hoffenheim odmjerili su snage u prijateljskoj utakmici...

U utakmici s dosta golova pobijedio je Wolfsburg Nike Kovača 3:2. Golove su za “Vukove” postigli Waldschmidt (42.), Paredes (72.) i Kaminski (87.), dok je za Hoffenheim poentirao Skov u 29. i 73. minuti.

Za Wolfsburg je Bartol Franjić odigrao drugo poluvrijeme, Josipa Brekala nije bilo u sastavu, baš kao ni Andreja Kramarića kod Hoffenheima.

Wolfsburg ima odraditi još test protiv Augsburga u subotu 14. siječnja, dok će Hoffenheim u ponedjeljak 9. siječnja igrati protiv Servettea. Bundesligu Wolfsburg nastavlja utakmicom protiv Freiburga kod kuće 21. siječnja, a istog dana Hoffenheim gostuje kod Union Berlina.