Junak Hajduka priznao: ‘Sretno smo pobijedili’

Hrvatska 10. tra 20228:33 > 8:34 0 komentara
Miro Gabela/Hajduk.hr

U 30. kolu Prve HNL nogometaši Hajduka svladali su Šibenik rezultatom 2:1. Golove za splitsku momčad zabili su Krovinović u 32. i Elez u 87. minuti, dok je jedini gol Šibenčana zabio Ćurić u 54. minuti.

Junak Hajduka bio je Josip Elez.

Imali smo posjed i kontrolirali utakmicu, ali nam je problem bila završnica i realizacija. Imali smo puno šansi, ali sretno smo dobili, mogla se i okrenuti utakmica, imali su i oni par kontri. Najbitnije je na kraju da smo dobili i nadam se da će nam se sljedeću utakmicu vratiti sve ono što smo sada falili te da ćemo iz prvih prilika dati golove. Tri boda su na kraju najbitnija“, rekao je Elez.

Svoje viđenje susreta prokomentirao je i Filip Krovinović.

Znali smo da neće biti lako, pripremali smo se, dobili smo i to je najbitnije. Nova tri boda su upisana i čekamo utakmicu s Goricom u petak“, rekao je Krovinović pa dodao:

Čekamo ostale rezultate sutra, na nama je samo da radimo i idemo utakmicu po utakmicu i dajemo sve od sebe pa ćemo vidjeti do kuda će nas to dovesti. Vrijeme nije bilo dobro za igru, išli smo na glavu, to se vidjelo, navijači su to osjetili i hvala im što su došli u ovako velikom broju. Mislim da smo zasluženo pobijedili, ali moramo poraditi na realizaciji, možemo mi to puno bolje.”