Andrijašević: Znam da možemo napraviti velike rezultate

Hrvatska 30. kol 202018:00 > 18:05

Rijeku poraz od Lokosa nije previše uzdrmao u prošlom kolu, jučer su slavili protiv gostiju iz Pule

Vrlo brzo se Rijeka uzdigla nakon poraza u prošlom kolu od Lokomotive. Momčad Simona Rožmana slavila je protiv Istre 2:1, a junak utakmice bio je Franko Andrijašević koji je postigao dva pogotka.

Dobra je to uvertira za sljedeći dvoboj protiv Osijeka koji je na rasporedu tek 12. rujna, a evo što je rekao poslije utakmice Andrijašević koji je odigrao 62. utakmicu u dresu Rijeke:

‘Kontrolirali smo većinu utakmice. Trebali smo izdržati par minuta nakon drugog gola, na kraju se nepotrebno uvuče nervoza. Na kraju Istra nije stvorila izglednu priliku’ – rekao je Andrijašević pa nastavio:

‘Slijedi pauza, dobro je da se malo posložimo i fizički dignemo. Vjerujem da možemo u nastavku sezone napraviti velike rezultate’ – zaključio je.