VIDEO / Hat-trick fantastičnog Šeška za novu pobjedu Slovenije

Liga nacija 9. ruj 202423:50 > 10. ruj 2024 0:07 0 komentara

Slovenija je u 2. kolu skupine 3 Lige nacija B uvjerljivo svladala Kazahstan s 3:0, zahvaljujući hat-tricku Benjamina Šeška. Momčad Matjaža Keka dominirala je susretom i osigurala pobjedu već u prvom poluvremenu. Šeško je prvo zabio u 23. minuti, a ubrzo nakon toga povisio na 2:0. Kazahstan je bio bezopasan, a Šeško je svoj treći gol postigao u 63. minuti, dosegnuvši 14 golova u 35 nastupa za reprezentaciju. U drugoj utakmici skupine Norveška je pobijedila Austriju 2:1, s Haalandom koji je donio pobjedu u 80. minuti.