Lens na samo dva boda od PSG-a

Francuska 5. stu 202222:53 0 komentara
JBAutissier/Panoramic via Guliver Images

Nastavili su nogometaši Lensa s pobjedama u francuskoj Ligue 1 te su u 14. kolu, na gostovanju, pobijedili Angers 2-1.

Za Lens je to bila četvrta uzastopna ligaška pobjeda, a isto tako, u te četiri utakmice su primili samo jedan pogodak, ove subote protiv Angersa u samom finišu. Lens je drugi na ljestvici te je, uz utakmicu više, došao na dva boda zaostatka za liderom PSG-om.

Strijelci su za Lens bili Said u 21 i Argentinac Medina u 51. minuti, dok je počasni gol za Angers postigao Slovenac Blažič u 87. minuti.

Angers je i dalje posljednji na ljestvici, a ovo mu je bio šesti ligaški poraz u nizu.

Preostale utakmice ovog kola na rasporedu su u nedjelju. Igrat će Lorient – PSG, Clermont – Montpellier, Nica – Brest, Reims – Nantes, Toulouse – Monaco, Lille – Rennes i Marseille – Lyon.