Fabregasova momčad protiv Atalante stigla do prve pobjede u Serie A, Pašalić zamijenjen već na poluvremenu

Nogomet 24. ruj 202422:49 0 komentara
Matteo Gribaudi via Guliver

U posljednjem susretu petog kola talijanske Serie A dogodilo se iznenađenje, nakon preokreta su nogometaši Coma pobijedili u Bergamu Atalantu s 3-2.

Po rasporedu ova se utakmica trebala odigrati u ponedjeljak, ali je otkazana za utorak zbog jake kiše i natopljenog travnjaka u Bergamu.

Atalanta je povela u 18. minuti kada je loptu lijepo, s vrha šesnaesterca, zahvatio Zappacosta i pogodio za 1-0. No, početkom drugog poluvremena dogodila se prava gostujuća oluja te je Como zabio čak tri gola u samo četrnaest minuta.

Nakon 20-ak sekundi nastavka Strefezza je lijepo pogodio suprotni kut domaćih vrata i izjednačio na 1-1. Potom je u 54. Nico Paz pucao, a lopta se od Kolašinca odbila u domaću mrežu za 2-1 Coma. U 58. minuti sve je sam napravio Fadera i golom za 3-1 potpuno šokirao domaćina. Atalanta je tek smanjila na 2-3 golom Lookmana iz jedanaessterca u 98. minuti.

Time je Como došao do premijerne pobjede ove sezone, dok je Atalanta upisala već treći poraz.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić počeo je utakmicu za Atalantu, ali je zamijenjen već na poluvremenu.