Dinamov protivnik u Ligi prvaka poražen s 5-0 u prvenstvu!

Nogomet 1. ruj 202418:34 0 komentara
DSC_7790 via Guliver

Težak su poraz u 6. kolu slovačke Superlige upisali nogometaši Slovana iz Bratislave, jedni od osam suparnika u ovosezonskoj Ligi prvaka zagrebačkog Dinama.

Pred svojim navijačima Slovan je poražen od Žiline s 0-5. Prije tog susreta Slovan je u četiri ligaška nastupa imao četiri pobjede. Slovan je ostao na vrhu ljestvice i ima 12 bodova, dok je upravo Žilina sada druga i ima bod manje.

U prvom poluvremenu su strijelci za Žilinu bili Kapralik i Hranica, dok su u nastavku pogađali Duriš i dva puta Sauer. Hrvatski nogometaš Marko Tolić, nekadašnji igrač Dinama, za Slovan je zaigrao od 46. minute.

Dinamo gostuje u Bratislavi kod Slovana u sklopu 4. kola Lige prvaka i taj je dvoboj na rasporedu 5. studenoga.