Dinamov idući protivnik u LP nastavio s pobjedama u prvenstvu

Francuska 22. ruj 202417:06 0 komentara
FredDides Panoramic via Guliver

Idući suparnik zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka, Monaco porazio je Le Havre 3:1 u susretu petog kola francuskog prvenstva.

Nakon što je u četvrtak pobijedila Barcelonu 2:1 na otvaranju Lige prvaka, momčad iz Kneževine je bila i uspješna u prvenstvu porazivši Le Havre 3:1.

Monaco je poveo u devetoj miuti golom Jordana Tezea, no gosti su uspjeli izjednačiti nakon pola sata igre preko Dalera Kuzjaeva.

Ipak, u nastavku susreta domaćin je prelomio utakmicu s dva gola. Za 2:1 je zabio Eliesse Ben Seghir u 66. minuti, a pobjedu je potvrdio Folarin Balogun četiri minute kasnije.

Monaco se sada izjednačio na vrhu ljestvice s PSG-om, oba sastava imaju po 13 bodova, no Parižani imaju bolju razliku pogodaka.

Treći je Marseille sa 10 bodova, no OM večeras još očekuje derbi kod Lyona. Le Havre je na 11. mjestu sa šest bodova.

Utakmica između Dinama i Monaca na rasporedu je 2. listopada u Zagrebu.