Dinamo je sve bliže, a Slovan hvata pravu formu! Bivši igrač Modrih briljirao u visokoj pobjedi

Nogomet 24. ruj 202418:18 0 komentara
Guliver Image

Upisali su uvjerljivu pobjedu u prvenstvu.

Lakoćom su nogometaši Slovana iz Bratislave prošli treće kolo slovačkog Kupa, u gostima su sa 6-1 bili bolji od Beluše.

Slovački trećeligaš Beluša držao je 0-0 do 44. minute kada je Slovan poveo, a strijelac je bio hrvatski nogometaš Marko Tolić. Na startu drugog poluvremena nekadašnji 28-godišnji igrač Dinama je asistirao za drugi pogodak Slovana nakon čega su uslijedila još četiri u domaćoj mreži.

Aktualni slovački prvak je jedan od suparnika zagrebačkog Dinama u ovosezonskoj Ligi prvaka. Ta se utakmica igra u Bratislavi i na programu je 5. studenoga. Slovan je trenutačno i vodeća momčad slovačkog prvenstva.