Hokej 18. pro 202214:19 > 14:19 0 komentara

U trima sjajnim NHL dvobojima koje ste mogli pratiti u programu Sportkluba, vidjeli smo pregršt izvrsnih poteza i pogodaka.

Najdramatičnije bilo je u Edmontonu gdje su Oilersi poraženi od gostujućih Anaheim Ducksa s 4:3. Ducksi su vodili s 3:2 nakon dvije trećine (Carrick, Fowler, Strome; Nurse, Nugent-Hopkins), izjednačio je McDavid u trećoj minuti posljednje dionice da bi pobjedu gostima osigurao Klingberg četiri minute prije kraja dvoboja.

Boston je bez većih problema sredio Columbus s 4:2. Bruinsi su vodili preko golova Pastrnaka, Krejčija, Halla i Noseka, dok su pogotke za goste postigli Jenner i Laine.

Konačno, Tampa Bay je pregazio Montreal s 5:1. Pogotke za Lightning postigli su Hagel (2), Paul, Cirelli i Kucherov, dok je jedini strijelac za Canadiense bio Suzuki.