Vancouver u gruboj utakmici do pobjede

Hokej 9. pro 202110:14 > 10:16
Sport Klub

Četiri utakmice odigrane su u NHL u noći sa srijede na četvrtak. Pobjede su upisali New Jersey Devils, Colorado Avalanche, Vancouver Canucks i Vegas Golden Nights.

Vancouver je na svom ledu, poslije penala bio bolji od Bostona 2:1.

Na prvi gol u utakmici čekalo se do 16. minute druge trećine kada je u situaciji s igračem više Boeser donio prednost Canucksima. Prethodno je gol Bostona poništen nakon pregleda na zahtjev trenera domaćina.

Igrala se peta minuta treće četvrtine kada je, iz power play situacije, Bergeron donio gostima izjednačenje.

U veoma gruboj utakmici punoj isključenja, golova u produžetku nije bilo, a Canucksi su do pobjede došli boljim izvođenjem penala iako su u prvom pokušaju bili neprecizni.

Uslijedila su dva gola za domaće i dva promašaja Bruinsa čime je označen i kraj utakmice.

Briljirala su tijekom utakmice oba golmana. Čuvar mreže domaćih Demko imao je 35 obrana, a sa druge strane je Swayman imao četiri manje.

New Jersey Devilsi su pred svojim navijačima nadigrali Philadelphia Flyerse i slavili 3:0, Colorado Avalanche je na gostovanju New York Rangersima upisao uvjerljivu pobjedu 7:3, a u posljednjem dvoboju noći Vegas Golden Nightsi su bili bolji od Dallas Starsa 5:4.