Ducksima slavlje u Kanadi, Hurricanesi sredili Devilse

Hokej 30. sij 20229:44 > 10:23 0 komentara

U dvije utakmice koje ste proteklog dana mogli pratiti u programu Sportkluba, pobjede su ostvarili Anaheim i Carolina.

Anaheim je ostvario četvrtu pobjedu u posljednjih pet utakmica, slavili su na gostovanju kod pretposljednje momčadi Istočne konferencije, Ottawa Senatorsa.

Ducksi su poveli preko Rakella u sedmoj minuti uvodne dionice, manje od dvije minute kasnije izjednačio je Ennis. Do pobjedničkog gola morala se čekati posljednja trećina u kojoj je Terry osigurao trijumf gostiju.

Carolina je u teškom okršaju s 2:1 svladala New Jersey nanijevši Devilsima četvrti uzastopni poraz. Svi golovi pali su u prvoj trećini, Hurricanesi su poveli golovima Martinooka i Svečnikova, a konačan rezultat postavio je Boqvist.