Bundesliga 18. ruj 202313:22 0 komentara

Hrvatski stoper Matej Maglica bio je jedna od ključnih figura utakmice između Darmstadta i Borussie Monchengladbach. Naime, Maglica je zabio svoj prvi gol u Bundesligi, a njegov Darmstadt, neočekivano je imao visokih 3:0 na poluvremenu i činilo se kako dvoboj može otići samo u jednom smjeru. Međutim, gosti iz Monchengladbacha uspjeli su izvući bod rezultatom 3:3, a preokret je započeo nakon obrambene intervencije hrvatskog stopera. Naime, na prvu ništa nije bilo dosuđeno, a koju minutu kasnije glavni sudac se poslužio VAR tehnologijom te odlučio dosuditi jedanaesterac, a Maglici je šokantno pokazao crveni karton te tako prisutne igrače i navijače, ali i njemačku javnost ostavio šokiranu jer se mnogi slažu kako je kazna prestroga.