UŽIVO – NASTAVAK BAJKE: U polufinalu smo!!!!

Vijesti 7. srp 20188:07 > 15:03
Richard Heathcote/Getty Images

U subotu su na Svjetskom prvenstvu u Rusiji na programu druga dva četvrtfinalna susreta - u popodnevnom terminu od 16 sastaju se Švedska i Engleska, dok će u večernjem terminu od 20 sati snage odmjeriti Hrvatska i domaćin Rusija.

Alex Morton, Getty Images Sport

Raspored susreta za subotu:

16:00 Švedska – Engleska (statistika)

20:00 Rusija – Hrvatska (statistika)

UŽIVO

22:50 HRVATSKA JE U POLUFINALU SVJETSKOG PRVENSTVA! POBIJEDILI SMO REPREZENTACIJU RUSIJE NAKON IZVOĐENJA JEDANAESTERACA!

22:37 Završeno je rezultatom 2:2. Odlučit će jedanaesterci.

22:30 Novo izjednačenje. Mario Fernandes je strijelac, Rusi su zabili iz prekida na ubacivanje Dzagoeva.

22:11 Pogodak za Hrvatsku! Nakon kornera za 2:1 precizan je Domagoj Vida!

21:55 Nije bilo pogodaka u drugom poluvremenu pa ćemo, kao i protiv Danske morati u dodatnih 30 minuta igre.

20:48 Poluvrijeme je u Sočiju. Rezultat je 1:1.

20:40 Samo šest minuta trajalo je rusko vodstvo. Na asistenciju Marija Mandžukića zabio je Andrej Kramarić za 1:1.

20:32 GOL! Rusi vode. Iako na terenu izgleda bolje, Hrvatska je primila pogodak. Strijelac za 1:0 je Denis Cheryshev.

20:20 Prošlo je 20 minuta u Sočiju. Hrvatska ima inicijativu, ali i dalje nema pogodaka.

20:00 Počinje susret. Uživajte!

19:00 Pristigli su igrači jedne i druge reprezentacije.

18:45 Stigli su sastavi za dvoboj Hrvatske i Rusije.

18:10 Čekaju se nestrpljivo sastavi, Kramarić od prve minute umjesto Brozovića?

18:00 Engleska je prošla u polufinale Svjetskog nogometnog prvenstva.

14:43 Nešto više od sat vremena ostalo je do utakmice Švedske i Engleske. Poznati su sastavi za ovaj okršaj.