Branič Rijeke donio slavlje Makedoncima

EURO 8. lis 202023:05 > 23:11
Paolo Bruno, Getty Images Sport

Odigrane su polufinalne utakmice baraža za Evropsko prvenstvo

Bugarska je na domaćem terenu uvjerljivo poražena od Mađarske. Gosti su nakon prvih 45 minuta imali minimalnu prednost od 0:1, a gol je u 17. minuti postigao Orban.

U drugom poluvremenu još dva gola gostiju. Prvo je Kalmar pogodio u 47. minuti za 0:2, a pobjedu Mađarske potvrdio je Nikolics u 75. minuti.

Sve što je Bugarska uspjela do kraja utakmice bio je utješni gol u 89. minuti utakmice, a strijelac je bio Yomov.

Island je na domaćem terenu ostvario pobjedu od 2:1 protiv Rumunjske. Već nakon prvog poluvremena domaći su imali prednost od 2:0.

Oba gola postigao je Sigurdsson. Prvi u 16., a drugi u 35. minuti utakmice. Rumunji su do kraja utakmice postigli gol s bijele točke u 62. minuti, a strijelac je bio Maxim.

Sjeverna Makedonija je u derbiju ostvarila pobjedu na domaćem terenu protiv Kosova. Bilo je 2:1 na kraju za domaće, a sva tri gola viđena su u prvom poluvremenu.

Poveli su domaći u 16. minuti nakon autogola Kolollija, ali se Kosovo vratilo u 29. mnuti. Gol je tada postigao Hadergjonaj.

Pobjedu Sjevernoj Makedoniji donio je Velkovski u 33. minuti, a do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.