Real bez Modrića poražen od Sociedada, Barca na +14

Nogomet 3. svi 20230:03 0 komentara
AP Photo/Pablo Garcia via Guliver

Nogometaši Real Sociedada svladali su Real Madrid u 33. kolu Primere na svom terenu 2:0.

Sociedad je pobijedio golovima u drugom poluvremenu, a u posljednjih pola sata igrao je s igračem više. Na gol se čekalo do početka drugog poluvremena. Domaće je u vodstvo doveo Kubo u 47. minuti.

Gosti iz Madrida u 61. minuti ostali su s igračem manje jer je Dani Carvajal dobio drugi žuti karton.

Domaćin je pobjedu potvrdio u 85. minuti golom Andera Barrenetxea. Luka Modrić nije nastupio zbog ozljede mišića prepone.

Sociedad je sada na četvrtom mjestu na tablici sa 61 bodom, Real je drugi sa 68. U sljedećem kolu Real Madrid dočekuje Getafe, a Real Sociedad će ugostiti Gironu.

Barceloni i Realu ostalo je još pet kola do kraja prvenstva pa je u igri 15 bodova, a Barcelona sada ima +14.