Celta u borbi za spas do jedne od rekordnih pobjeda

Primera 21. lip 202016:40 > 16:44
Alex Caparros, Getty Images Sport

Bradarić je u momčadi iz Viga odigrao drugo poluvrijeme

Celta Vigo je odigrala jednu od svojih najboljih utakmica ove sezone i sa 6:0 nokautirala Deportivo Alaves 6;0. ostvarila ubjedljivu pobjedu na domaćem terenu protiv Deportivo Alavesa od 6:0.

Već u 14. minuti utakmice domaća momčad došla je u vodstvo, a gol je postigao Murillo. Samo šest minuta kasnije bilo je 2:0, a gol je postigao Aspas sa bijele točke.

Rafinha je u roku od dvije minute uspio postići dva gola, pa je u 41. minuti rezultat bio 4:0 za Celtu, te je već tada pitanje pobjednika bilo riješeno.U drugom poluvremenu viđena su još dva gola i to 78. i 86. minuti. Peti gol djelo je Nolita s bijele točke, a konačan rezultat postavio je Santi Mina.

Bila je to jedna od rekordnih pobjeda Celte u prvenstvu. Naime, čak 65 godina je prošlo od ovakovog rezultata.