Valverde: 'Zabrinjava me naš pristup u gostima'

Primera 3. stu 201916:25 > 16:27
David Ramos, Getty Images Sport

Podsjetimo, Barcelona je jučer na gostovanju kod Levantea poražena 3:1, što im je bio već treći poraz u 11 kola ovosezonskog izdanja Primere.

Trener Barcelone Ernesto Valverde izrazio je svoju zabrinutost gostujućom formom svoju momčadi u La Ligi ove sezone.

Iako su na poluvremenu imali prednost 1:0 zahvaljujući Messijevom pogotku iz jedanaesterca, pogocima Jose Campane, Nemanje Radoje i Realovog igrača Borje Mayorala Levante je stigao do velike pobjede.

“Moram priznati da moja momčad ima velikih problema kad igra u gostima i vrlo sam zabrinut našim pristupom kad nismo na Camp Nou. Jučer smo se posebno izgubili na terenu u drugom poluvremenu.”