Valverde: 'Griezmann će igrati ako se podredi sustavu'

Primera 2. stu 201911:06 > 11:08
David Ramos, Getty Images Sport

Antoine Griezmann bio je vrlo razočaran što je dvoboj s Valladolidom (5:1) započeo na klupi, no čini se kako bi takva situacija mogla potrajati.

Alex Caparros/Getty Images

Barca je sredinom tjedna razmontirala Valladolid, a skupocjeno ovoljetno pojačanje Antoine Griezmann utakmicu je započeo na klupi dok se na terenu pojavio tek u drugom poluvremenu. Blago rečeno, odluka trenera Ernesta Valverdea nije se svidjela francuskom napadaču.

On je netko tko je igrao redovito. Ovog sam tjedna odlučio napraviti neke promjene, ne volim razgovarati o nezamjenjivim igračima, igrat će ako se podredi sustavu,’ izjavio je trener Barcelone.

Valverde je protiv Valladolida od prve minute pružio priliku 17-godišnjoj senzaciji Ansu Fatiju, to je bilo treći put ove sezone kako je mladić koji je nogometno obrazovan u slavnoj La Masiji započeo utakmicu. S druge strane, Griezmann tek drugi put nije bio u prvih jedanaest.

Inače, Frenki de Jong i Nelson Semedo jedini su igrači Barcelone koji su odigrali svih trinaest utakmica ove sezone.

Barcelonu u subotu od 16 sati očekuje gostovanje kod Levantea, utakmicu možete pratiti na kanalu Sportklub 2.