Novi poraz Sassuola, nije pomogao ni Erlić

Nogomet 15. sij 202315:19 > 15:19
Luca Amedeo Bizzarri ipa-agency Live Media via Guliver Images

Lazio je u nedjelju u utakmici 18. kola talijanskog prvenstva pobijedio Sassuolo 2:0 u gostima čime je ostao u utrci za prve četiri pozicije na ljestvici...

Lazio je došao u vodstvo u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je Mattia Zaccagni realizirao jedananesterac nakon što je Jeremy Toljan dodirnuo loptu u šesnaestercu. Felipe Anderson je, također u nadoknadi, ali drugog poluvremena, povisio na 2:0.

Hrvatski reprezentativac Martin Erlić za Sassuolo je igrao do 85. minute, dok Toma Bašić kod gostiju nije ušao s klupe.

Ovom pobjedom Lazio ostaje peti na ljestvici s 34 boda, tri manje od Intera i tri više od Atalante i Rome koji igraju kasnije u nedjelju. Sassuolo, koji je izgubio zadnje četiri utakmice u prvenstvu, na 16. je mjestu sa 16 bodova iz 18 susreta.