Hajduk u Sloveniji svladao Aris 3-1: Livaja opet strijelac

Hrvatska 4. srp 202119:46 > 19:49
AP Image

Hajduk je u nedjelju od 17.30 sati odigrao treći prijateljski susret na pripremama u Sloveniji. Protivnik je bio grčki Aris.

Bijeli su slavili 3:1 pogocima Livaje, Jaira i Ljubičića.

Dobar ulazak u utakmicu Hajduku se isplatio već u 7. minuti, kada je Marko Livaja pospremio loptu u mrežu za 1:0. Slavlje Splićana međutim, nije dugo trajalo – Aris je izjednačio na 1:1 golom Chatzipiripidisa u 23. minuti utakmice.

Na poluvrijeme se otišlo s neriješenim rezultatom, no u drugom dijelu ponovno Hajduk vodi glavnu riječ, a to se isplatilo na ulasku u posljednjih 20 minuta, točnije u 72. minuti, kada je Jairo zabio s 25 metara, a pomogla mu je loša reakcija grčkog vratara.

Šest minuta kasnije točku na i stavio je Ljubičić, koji se dobro snašao u petercu te iz okreta poslao loptu u mrežu.