Fulham u spektaklu s osam golova gurnuo Leicester prema dnu

Nogomet 8. svi 202318:47 0 komentara
xMarkxCosgrove NewsxImagesx via Guliver

U utakmici 35. kola engleske Premier lige nogometaši Fulhama su pred svojim navijačima bili uvjerljivi te su svladali Leicester 5-3.

Fulham je tako upisao pobjedu nakon tri uzastopna prvenstvena poraza, dok je Leicester izgubio nakon što nije bio poražen u zadnja tri ligaška dvoboja. U tom je razdoblju upisao jednu pobjedu i dva remija.

Ogroman korak prema tri boda Fulham je napravio u prvom poluvremenu kada je vodio 3-0, a sve je počelo ogromnom pogreškom gostujućeg vratara Iversena koji je amaterski reagirao na ubačaj Williana iz slobodnog udarca u 10. minuti čime je krenuo niz pogodaka.

Do kraja poluvremena još su zabili Carlos Vinicius i Cariney, a potonji igrač, kao i Willian, na ovom su susretu bili dvostruki strijelci.

U završnici je Leicester ublažio poraz te je od 1-5 došao do 3-5. Dva gola za goste je dao Barnes, a jedan Madisson, iz jedanaesterca.

Fulham je ostao deseti na ljestvici, dok je Leicester i dalje na rubu drugoligaške provalije, na 16. mjestu.