Nogomet 2. lis 202118:00 > 18:44 0 komentara

Chelsea je tek u završnici slomio Southampton te u sedmom kolu Premier lige slavio 3:1 čime je preuzeo vrh.

Chelsea je poveo golom Chalobaha u 9. minuti. Sudac im je u prvom poluvremenu poništio još dva gola o čemu više pročitajte ovdje.

Southampton je do izjednačenja stigao u 60. minuti kada je iz penala pogodio Ward-Prowse. Kapetan Svetaca uskoro se pretvorio u tragičara je u 77. minuti pocrvenio nakon starta na Jorginhu.

S igračem više Plavci su u završnici slomili goste. Werner je dočekao prvi gol sezone u Premier ligi u 84. minuti, da bi za 3:1 zabio Chilwell u 89. minuti.

Kovačić je igrao do 73. minute kada ga je zamijenio Jorginho.

Do domaćih pobjeda stigli su i Leeds, koji je s 1:0 slavio protiv Watforda, te Wolvesi, koji su s 2:1 bili bolji do Newcastlea.

U utakmici Burnleya i Norwicha nije bilo golova.

Na vrhu je Chelsea sa 16 bodova, a slijede Liverpool, Manchester United i Everton s 14 bodova.