Bundesliga 4. stu 202317:44 0 komentara

Najuzbudljiviji susret kola odigrali su Hoffenheim i Bayer Leverkusen u kojemu su gosti slavili 3-2 i tako stigli do svoje desete vezane pobjede ove sezone, rekordne brojke u povijesti kluba. Prvo su golovima Wirtza u devetoj i Grimalda u finišu prvog dijela gosti mirno otišli na odmor s ugodnih 2-0, da bi se u nastavku domaćini probudili. Hoffenheim je stigao do smanjenja prednosti prpeko Stacha u 56. minuti, a potom i do izjednačenja golom Weghorsta samo dvije minute kasnije. Nisu se Farmaceuti predali. Grimaldo se još jednom upisao na listu strijelaca na asist Bonifacea u 70. minuti za povratak prednosti i tri boda. Pročitaj više