Bundesliga 9. stu 202220:48 > 20:53 0 komentara

Nogometaši Bayera iz Leverkusena svladali su u gostima Köln 2:1 u ogledu 14. kola Bundeslige, čime su upisali drugu ligašku pobjedu u nizu.

Do bodova je Bayer došao preokretom budući je domaćin vodio od 30. minute kada je strijelac bio Schmitz. No, Bayeru je u nastavku susreta trebalo tek sedam minuta za potpuni preokret. Prvo je Amiri izjednačio u 65., dok je u 71. minuti Diaby doveo goste u vodstvo, a tim je rezultatom i završen ogled.

Köln je upisao, pak, drugi prvenstveni poraz u nizu te je ostao na 12. mjestu ljestvice. Bayer je i dalje iza večerašnjeg suparnika, ova ga je pobjeda dovela na 13. mjesto.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima