Slaven Belupo ludim preokretom u nadoknadi srušio Osijek

Hrvatska 21. tra 202320:22 0 komentara
JAKUB PIASECKI / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL via Guliver

Slaven Belupo slavio je protiv Osijeka 2:1 na domaćem terenu u 30. kolu SuperSport HNL-a.

Mijo Caktaš zabio je za vodstvo u 52. minuti i činilo se da će Osijekov niz od 12 utakmica bez pobjede, nakon tri mjeseca biti prekinut.

Ipak, u 97. minuti Krstanović je izjednačio realizacijom penala koji je dosuđen zbog igre rukom debitanta Mažara.

Dvije minute nakon izjednačenja domaći je sastav stigao i do pobjedničkog gola. Jambor je izveo udarac iz kuta, a najviši u skoku na 10 metara od vrata bio je Boras i sjajnim trzajem glavom pogodio sam gornji desni kut nemoćnog Malenice.

Ovom pobjedom Slaven Belupo je preskočio Osijek na ljestvici, sada je četvrti sa 40 bodova, jednim više od svog suparnika koji je peti, a 39 bodova ima i šest Varaždin koji ima utakmicu manje.