Čolak asistirao u pobjedi Rangersa, Barišiću 90 minuta

Nogomet 4. ožu 202319:12 > 19:13 0 komentara
Richard Callis /SPP via Guliver Images

Hrvatski nogometni reprezentativac Borna Barišić odigrao je čitav susret za Rangers 3:1 (3:0) domaćoj pobjedi protiv Kilmarnocka u susretu 28. kola škotskog prvenstva, dok je Antonio Mirko Čolak igrao do 83. minute i bio asistent za drugi gol domaćina.

Čolak je u 25. minuti dodao Sakali za 2:0, dok je prvi gol postigao Goldson u 6. minuti. Na 3:0 povisio je Tavernier u 45. iz kaznenog udarca, dok je poraz gostiju ublažio Dorsett u 60. minuti.

Drugi Rangers sada ima 67 bodova, šest manje uz utakmicu više od vodećeg Celtica koji u nedjelju gostuje kod Saint Mirrena. Kilmarnock je 11. sa 24 boda.

Marijan Čabraja odigrao je čitav susret za Hibernian u 4:1 (2:1) gostujućoj pobjedi protiv Livingstona. Hibernian je četvrti sa 40 bodova, a Livingston sedmi sa 35.