Petarda Vahinog Maroka

FIFA World Cup 6. lis 202123:07 > 23:08 0 komentara
Gwendoline Le Goff/Panoramic

Iako je utakmici Maroka i Gvineje Bisau prijetila odgoda jer su gostujući igrači večer uoči dvoboja dobili želučanu virozu, ona je ipak odigrana, a domaćini su slavili s uvjerljivih 5:0.

Dramatičan uvod je imala utakmica jer su svi igrači Gvineje Bisau završili u bolnici zbog želučanih tegoba.

Dugo je visilo odigravanje utakmice drugog kola kvalifikacija za SP 2022.

Na kraju je dvoboj odigran, a domaćini su poveli nakon 31. minute igre golom Hakimija. U 45. iz penala je na 2:0 povisio Louza.

U 49. je već bilo 3:0, a strijelac je bio Chair. El Kaabi je pogodio u 62. za 4:0, a konačan rezultat postavio je El Haddadi u 82. minuti.

Reprezentacija koju s klupe vodi Vahid Halilhodžić tako je stigla do druge pobjede te sa šest bodova drži vrh ljestvice. Gvineja Bisau ima četiri boda, ali i utakmicu više. Gvineja ima dva, a Sudan jedan bod.