Šimunićevi izabranici šesticom krenuli u borbu za Euro!

Nogomet 16. stu 202214:27 0 komentara
Guliver Images

Hrvatska U-19 nogometna reprezentacija započela je kvalifikacije za Europsko prvenstvo uvjerljivom 6:0 pobjedom protiv Farskih otoka u Rudešu.

Hrvatska U-19 reprezentacija koju vodi Josipš Šimunić ostvarila je uvjerljivu pobjedu. Na prvi pogodak se čekalo sve do 38. minute kada je zabio Gabrijel Rukavina. Samo minutu kasnije Rukavina se našao u ulozi asistenta, zabio je Roko Brajković za 2:0.

Na 3:0 za nas je podigao Johannessen autogolom, a Brajković je do drugog gola došao u 55. minuti. Pet minuta kasnije upisao je i hat-trick, na semaforu je stajalo 5:0. Konačnih 6:0 postavio je Marko Brkljača u 82. minuti.

Hrvatska će u ovom ciklusu odigrati još dvije utakmice odigrati protiv Finske i Izraela.