EP U17: Hrvatska remizirala protiv Cipra

Reprezentacija 12. ožu 201818:41 > 18:42
Getty Images/Laurence Griffiths

Kadetska nogometna reprezentacija Hrvatske odigrala je neriješeno protiv Cipra 1:1 (0:0) u drugom susretu druge faze kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Kadeti Hrvatske su poslije velike borbe u prvom poluvremenu, konačno uspjeli slomiti otpor vršnjaka sa Cipra i povesti u 60. minuti golom Antonija Marina.

Reprezentacija Cipra izjednačila je u 76. minuti kada je precizan bio Danil Parutis.

Hrvatima je to drugi remi u isto toliko utakmica druge faze i sada se u Grupi 2 nalaze na trećoj poziciji sa dva boda. Isti učinak ima i drugoplasirani Cipar.

Na vrhu tablice te grupe je Švedska sa četiri boda (jednom pobjedom i jednim porazom), dok je na začelju Belgija sa jednim porazom i jednim neriješenim rezultatom.