KK: Australija i Kamerun podijelili bodove

Buda Mendes/Getty Images

U drugoj utakmici Kupa konfederacija igranoj u Sankt Peterburgu, reprezentacije Australije i Kameruna su odigrale 1:1.

Nakon što su doživjele po poraz u prvom kolu od favorita grupe Njemačke i Čilea, Australija i Kamerun su osvojile prve bodove na Kupu konfederacija.

Kamerun je bio bolji u prvom poluvremenu, a ta dominacija se isplatila u 45. minuti kada je Anguissa lobovao vratara Australije za vodstvo “Lavova”. Ipak, “Klokani” se nisu predavali i došli su do izjednačenja u 60. minuti, a strijelac je s bijele točke bio Milligan. Do kraja utakmice više nismo vidjeli golova, iako je Kamerun bio bliže pogotku.

U grupi B na vrhu su Čile i Njemačka sa po 3 boda, dok Australija i Kamerun imaju po jedan bod.