U-19:Hrvatska bez Eura,remi s Turskom nije bio dovoljan

Reprezentacija 28. ožu 201718:10 > 18:11
Martin Rose - FIFA/FIFA via Getty Images

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je utakmicu bez golova s Turskom, ali pobjeda Portugala protiv Poljske gurnula je Hrvatsku na drugo mjesto skupine.

Mlada hrvatska reprezentacija nije uspjela kvalificirati se na Europsko prvenstvo. Samo prvo mjesto vodi na Euro, a Hrvatska je završila druga iza Portugala. Hrvatskoj je trebala pobjeda protiv Turske, a završilo je 0:0.

Hrvatska je odmah na početku doživjela veliki šok, u 25. minuti vratar Adrian Šemper je isključen i naša reprezentacija će u idućih 75 minuta igrati s igračem manje. Umjesto njega na gol je stao vratar Nevistić, a Lovren je izašao iz igre. U nastavku Turci su dominirali, ali naši su se dobro branili i uspjeli zadržati neriješen rezultat.

U slučaju da su obje utakmice završile remijem, Hrvatska bi išla na Euro, ali nažalost Portugal je pobijedio Poljsku.