Primera 13. tra 201914:54 > 14:57
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Rakitić, Pique, Messi i Suarez nisu ni otputovali s momčadi kod Huesce. Njihove rezerve nisu se iskazale...

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Subotnji program 32. kola Primere otvorila je pobjeda  Espanyola 2:1 protiv Alavesa, koji se tako još jedan korak udaljio od Lige prvaka.

Domaćin su poveli preko Giner Pedrose u 19. minuti, da bi 2:0 bilo u 47. minuti nakon autogola Laguardije. Konačni rezultat postavio je Calleri u 56. minuti.

Od 16:15 sati igrala je Barcelona kod Huesce utakmicu u kojoj se njihov trener Ernesto Valverde odlučio kockati sa sastavom pa tako uopće za utakmicu nisu konkurirali Rakitić, Pique, Messi i Suarez. Momčad koju je poslao na teren nije uspjela slomili domaćina, iako su imali preko 70 posto lopte u nogama, te je na kraju završilo 0:0.