Primera 23. pro 201818:07 > 18:10
Aitor Alcalde, Getty Images

Nogometaši Leganesa i Seville odigrali su neriješeno u susretu 17. kola Primere.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Susret Leganesa i Seville završen je 1:1, a gosti su uspjeli osvojiti bod u prvoj minuti nadoknade vremena sa igračem manje.

Domaćin je do vodstva došao zahvaljujući golu koji je postigao Mikel Vesga nakon pet minuta igre. Vesga je nakon centaršuta Nyoma glavom pogodio mrežu Seville.

Sevilla je na poluvremenu ostala sa igračem manje jer je direktan crveni karton dobio Franco Vasquez. Vasquezu je ovo prvi crveni karton u ligaškim susretima nakon sedam godina.

Kada je izgledalo da će Leganes doći do pete pobjede u sezoni i prekinuti niz Seville od sedam susreta u ligi bez poraza, Wissam Ben Yedder je zatresao mrežu domaćih za osvajanje boda.

Sevilla ostaje na trećem mjestu na tablici sa 32 boda, dva manje od Atletica i pet manje od Barcelone. Leganes na 16. mjestu ima 19. bodova.