Nije igrao 330 dana, a onda zabio nakon 30 sekundi!

Primera 18. lip 202023:54 > 23:59
Denis Doyle/Getty Images

Real Madrid potukao je Valenciju u drugom poluvremenu, zabivši još tri pogotka. Jedan je postigao i mladić koji dugo nije igrao nogomet...

Marco Asensio (24) posljednju utakmicu odigrao je još 24. srpnja 2019. godine. Bio je to pripremni ogled Reala i Arsenala (3:2) na International Champions Cupu, a jedan od golova zabio je baš Asensio.

U toj utakmici bio je na terenu tek 19 minuta, ozlijedio je koljeno i propustio gotovo godinu dana koja je uslijedila. Danas je Asensio ušao u nastavku utakmice i samo 30-ak sekundi nakon što je na terenu Valdebebasa zamijenio Valverdea, utjerao je loptu u mrežu Valencije za 2:0.

Real je na kraju slavio sa uvjerljivih 3:0 i ostao na dva boda zaostatka za Barcelonom.