Budimir spasio Mallorcu za bod u Vigu

Primera 15. pro 201916:43 > 16:52
(Photo by Alex Caparros/Getty Images)

Hrvatski napadač Ante Budimir bio je heroj Mallorce, zabio je za 2:2 za veliki bod kod Celte Vigo #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

U 17. kolu španjolske La Lige Celta je na svojem terenu u Vigu dočekala Mallorcu i Antu Budimira. Susret je završio neriješeno (2:2) , a hrvatski napadač donio je bod svojoj momčadi u samoj završnici susreta.

Domaćin je prvi došao do vodstva u 20.minut pogotkom Rafinhe. Trinaest minuta kasnije Budimir je izborio kazneni udarac pregledom snimke, a siguran je s bijele točke bio Salva Sevilla za izjednačenje.

Celta opet dolazi do vodstva početkom drugog dijela kada je zabio Iago Aspas, a u samoj završnici susreta odvijala se prava drama. Mallorci je prijetio četvrti poraz zaredom, tim više nakon što je Raillo dobio drugi žuti karton, no onda gostiju Ante Budimir zabija samo pet minuta kasnije za konačnih 2:2.

Budimiru je to bio šesti prvenstveni gol ove sezone, no Mallorca se nakon 17. kola nalazi na vrlo lošem 18. mjestu.