Minimalci Liverpoola, Newcastlea i Southamptona

Nogomet 19. lis 202222:47 0 komentara
ShaunxBrooks via Guliver Images

Na četiri utakmice 12. kola Premier lige igrane od 20.30 postignuta su samo tri gola. Pobjede su ostvarili nogometaši Liverpoola, Southamptona i Newcastlea, dok su Brentford i Chelsea odigrali neriješeno.

Liverpool je na Anfieldu ugostio West Ham i zabilježio drugu vezanu pobjedu sa 1:0 golom Nuneza nakon što je nekoliko dana ranije na istom stadionu svladao u velikom derbiju prvaka Manchester City.

U gradskom derbiju u Londonu sastali su se domaći Brentford i Chelsea. Nije bilo golova, krivci su odlični golmani, Španjolci Raya i Kepa, ali i neprecizni napadači obje momčadi.

Bornemouth je nakon debakla od Liverpoola (0:9) i smjene menadžera Scotta Parkera bio u seriji od šest utakmica bez poraza (dvije pobede i četiri remija), ali je novi menadžer Gary O’Neil ovog puta osjetio gorčinu neuspjeha. Presudio je gol Che Adamsa u devetoj minuti nakon odličnog centaršuta Francuza Perrauda.

U susretu između Newcastlea i Evertona razliku je napravio gol Almirona u 31. minuti.