Tottenham jedva pobijedio najlošiju momčad lige

Premier League 22. sij 202022:39 > 22:47
Alex Livesey/Getty Images

Nogometaši Josea Mourinha u 24. kolu Premier Lige na svom terenu svladali su posljednjeplasirani Norwich rezultatom 2-1.

Ne baš pretjerano lijepu predstavu pružili su nogometaši Tottenhama protiv Norwicha. Do vodstva su došli u 38. minuti kada je Dele Alli zabio za 1-0. Gosti su u 70. minuti došli do jedanaesterca kojeg je Teemu Pukki uspješno zabio te poravnao na 1-1. Činilo se kao da Spursi neće doći do bodova, ali onda se ukazao Son te je svojim pogotkom u 79. minuti donio pobjedu svojoj momčadi.

Tottenham je s ovom pobjedom na šestom mjestu sa 34 boda dok je Norwich zadnji sa 17 bodova.

Sigurnu pobjedu večeras je ostvario i Leicester. Lisice su na svom terenu savladale West Ham sa 4:1. Dva gola za domaće dao je Perez, a po jedan su dodali Barnes i Pereira, dok je jedini strijelac za goste bio Noble.

Leicester je treći sa 48 bodova, dok je West Ham na 17 poziciji sa 23 boda.