Perišić asistirao, Spursi kiksali protiv Bournemoutha

Nogomet 15. tra 202318:36 0 komentara
ANTHONY_STANLEY / Avalon via Guliver

U susretima 31. kola Premier lige Chelsea je izgubio 2:1 od Brightona na domaćem terenu, dok je Tottenham poražen 3:2 od Bournemoutha.

Gallagher je sjajno otvorio za Chelsea pogotkom u 13. minuti, ali je Danny Welbeck izjednačio u 42. na asistenciju Pascala Grossa. Konačan je rezultat postavio Enciso golom za Brighton u 70. minuti.

Mateo Kovačić igrao je od 57. minute.

Ivan Perišić je asistirao Sonu za prvi gol Tottenhama. Bournemouth, koji je četrnaesti na ljestvici, je izjednačio pogotkom Vine u 38. minuti. Za vodstvo je pogodio Solanke u 51. Poravnao je Danjuma, ali Outtara je u samoj završnici zabio za šokantnu pobjedu gostiju.

Mislav Oršić i Duje Ćaleta-Car nisu zaigrali za Southampton koji je izgubio treću utakmicu zaredom, ovaj put od Crystal Palacea 2:0.