Nogomet 7. sij 202315:31 > 15:32 0 komentara
Simon Galloway via Guliver Images

Southampton je prošao prvu prepreku u FA Cupu nakon gostujućeg slavlja kod Crystal Palacea.

Palace je poveo u 14. minuti nakon gola Edouarda, a James Ward-Prowse izjednačio je u 37. Pobjednički pogodak za Southampton upisao je Armstrong. Novi klub Mislava Oršića tako je prošao u četvrto kolo.

Tottenham je bez Ivana Perišića i u podosta izmiješanom sastavu slavio pred svojim navijačima protiv Portsmoutha. Jedini pogodak na utakmici postigao je Harry Kane početkom drugog poluvremena.

Slaven Bilić i njegov Watford poraženi su na gostovanju kod Readinga s 2:0, a domaćin je po jedan pogodak postigao u sudačkoj nadoknadi prvog i drugog dijela utakmice.

Pobjede su u ranijim dvobojima trećeg kola FA Cupa ostvarili Leicester kod Gillinghama (1:0) i Preston protiv Huddersfielda (3:1).

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima