Guardiola izgubio od Wolvesa, United dobio Inter

Nogomet ostalo 20. srp 201915:46 > 15:53
Clive Brunskill, Getty Images

Manchester United ostvario je minimalnu pobjedu protiv Intera rezultatom 1:0, a strijelac je bio Greenwood u 76. minuti

Manchester United ostvario je minimalnu pobjedu protiv Intera rezultatom 1:0, dok je City nakon jedanaesteraca izgubio od Wolverhamptona.

Engleska momčad je dominirala tijekom cijelog susreta, ali jedini gol viđen je u samoj završnici utakmice.

Postigao ga je mladi Greenwood u 76. minuti, te je tim pogotkom donio pobjedu Manchesteru protiv Intera.

Manchester City je u prijateljskom dvoboju bio puno bolja momčad od Wolverhamptona, no golova nije bilo. Sterling je u 21. minuti promašio kazneni udarac.

Na kraju su pobjednika odlučili jedanaesterci koje su bolje izvodili igrači Wolverhamptona, te su stigli do pobjede.