Nevjerojatan rezultat na Gold Cupu

Nogomet ostalo 24. lip 20198:15 > 8:15
Grant Halverson, Getty Images

Nogometaši Kanade sa uvjerljivih 7:0 savladali su Kubu u trećem kolu Gold Cupa, te su se kao drugi iz grupe A plasirali u četvrtfinale.

Kanađani su bili dominantniji u svim aspektima igre. Čak 25 udaraca su imali prema golu protivnika, a čak 14 lopti išlo je u okvir gola.

Do pobjede su Kanađane predvodili fantastični David i Cavallini, koji su postigli po tri pogotka.

Prvi gol na susretupostigao je David već u četvrtoj minuti. Već u 21. je Cavallini udvostručio prednost Kanade, da bi do kraja poluvremena isti igrač tresao mrežu rivala još dva puta.

Hoilet je bio strijelac četvrtog gola za Kanadu. Potom je u 55. minutu Cavallini propustio priliku da postigne još jedan pogodak, jer nije iskoristio kazneni udarac.

Do kraja meča hat-trick je upisao David, koji je bio precizan u 71. i 77. minuti.

U istoj grupi Meksiko je sa 3:2 pobijedio Martinik i sa maksimalnim učinkom od tri pobjede prošao dalje.

Meksiko će igrati sa drugoplasiranom ekipom iz B grupe, dok će Kanada snage ukrstiti sa pobjednikom.