Coutinho vodio Brazil do 100. pobjede na Copi!

Buda Mendes, Getty Images Sport

Utakmicom u Sao Paulu između domaćina Brazila i Bolivije počela je Copa America.

Domaćin je bio sigurno slavio  rezultatom 3:0. Brazilci su stigli do prednosti u 50. minutu kada je igrač Barcelone Philippe Coutinho bio precizan s 11 metara, na koje je sudac pokazao na intervencije VAR-a na jedno igranje rukom igrača Bolivije.

Samo tri minute kasnije, Coutinho je novim golom povisio na 2:0, i to na nakon ubacivanja bivšeg suigrača iz Liverpoola Roberta Firmina.

Najljepši trenutak na utakmici dogodio se na samom kraju, točnije u 85. minutu, kada je Everton,,samo minutu nakon što je ušao u igru, postigao treći gol za Brazilce.

I to na efektan način, udarcem s ruba šesnaesterca metara poslije prodora. Bila je ovo 100. pobjeda za Brazil na kontinentalnim natjecanjima.

Druga utakmica u skupini A igra se u subotu od 21:00, a sastaju se Venecuela i Peru.