Momčad bez pobjede u Serie A izbacila Mourinha iz Kupa!

Alfredo Falcone LaPresse via Guliver Images

Veliki se šok dogodio u četvrtfinalu Coppa Italije. Roma je na svom travnjaku ispala od najgore momčadi Serie A Cremonesea!

U 20 odigranih utakmica ove sezone u Serie A Cremonese nije ostvario ni jednu pobjedu te sa samo osam osvojenih bodova uvjerljivo drži začelje ljestvice.

Međutim, u srijedu navečer Cremonese je u Rimu kod Rome pobijedio 2:1 i plasirao se u polufinale Talijanskog kupa!

Za takav šokantan rezultat pobrinuli su se Dessers koji je u 28. minuti realizirao najstrožu kaznu i domaći igrač Celik koji je u 49. minuti zabio autogol. Roma je zabila tek u četvrtoj minuti sudačke nadoknade (Belotti), no tada je bilo kasno za poravnanje.

U polufinalu u travnju Cremonese će na dvije utakmice igrati protiv Fiorentine, a u drugom polufinalu Inter čeka boljeg iz dvoboja Juventus – Lazio koji se igra u četvrtak 2. veljače.