‘Nisam očekivao da ću ikada biti kapetan Hajduka’

Hrvatska 19. svi 202322:03 0 komentara
HNK Hajduk

Hajduk je u 35. kolu SuperSport HNL-a pobijedio Slaven Belupo u Koprivnici rezultatom 1:0, a jedini gol zabio je Jan Mlakar.

Slovenski napadač utakmicu je prokomentirao za Hajduk Digital TV.

Teška utakmica. Dobro smo ušli u utakmicu. Prvo poluvrijeme je bilo dobro, imali smo dosta prilika, šteta što nismo još koji zabili. Drugo je bilo lošije, s puno dugih lopti i duela. No bitna je pobjeda. Sada se možemo pripremiti za ono što nas čeka u srijedu“, rekao je Mlakar.

Otkrio je Mlakar da nije očekivao da će postati kapetan Hajduka.

“Mlakar je bio kapetan splitskog kluba do 60. minute, kada je u igru ušao Marko Livaja i preuzeo kapetansku traku. “Neopisivo, nisam očekivao da ću ikada biti kapetan tako velikog kluba. Hvala svima na povjerenju. Velika mi je čast bila nositi traku. Bila je to dodatna motivacija, sretan sam i ponosan“, otkrio je Mlakar.

Hajduku slijedi utakmica sezone – finale Kupa protiv Šibenika koje je na rasporedu 24. svibnja na Rujevici.